اخبار مهم
مالکان محترم خودروهای فرسوده:با توجه به کلاهبرداری های اینترنتی ماههای اخیر،خواهشمند است از وارد کردن اطلاعات شخصی خود در سایتهای مشابه جدا خودداری نمائید.عواقب این سوء استفاده مشمول مالک خودروی فرسوده خواهد شد.

شرایط طرح ویژه جایگزینی خودروهای فرسوده

images

طرح جایگزینی* کلید به کلید * خودروهای فرسوده به مدت محدود کلید خورد.تمام متقاضیان محترم در استانهای تهران،البرز و قم در مرحله اول میتوانند نسبت به ثبت نام و استفاده از تسهیلات اقدام نمایند.ارزش گواهی اسقاط در این طرح بالاترین ارزش محاسبه و از قیمت خودروی صفر کسر میگردد.متقاضیانی که ثبت نام اینترنتی کرده و کد رهگیری دریافت نموده اند در اولویت می باشند…

(بیشتر…)

فروش خودرو صفرکیلومتر منوط به تحویل خودرو فرسوده می شود!

taxi

عضو کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: پلاک گذاری و فروش خودروهای نو باید در ازای تحویل و اسقاط یک خودروی فرسوده صورت پذیرد.به گزارش خبرگزاری سایت خودرو فرسوده،عباس شیبانی عضو کمیسیون سلامت محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران پس از مدتها سکوت در شورای شهر در رابطه با اجرای طرح خط سفید به بیان نظر خود پرداخت. (بیشتر…)

اطلاعیه مشارکت مراکز اسقاط:

index

قابل توجه سرمایه گزاران محترم در زمینه بازیافت و اسقاط خودروهای فرسوده:(دی ۱۳۹۳)

با توجه به گسترش فعالیت مراکز اسقاط و لزوم توسعه و تحقیق در این زمینه،برخی از مراکز در استانهای خراسان رضوی،قم،همدان،آمادگی خود را جهت مشارکت  اعلام نموده اند.جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۶۶۰۰۷۵۷۵ آقای حسینی تماس حاصل فرمائید.

ضرب الاجل استاندارد تهران در مورد خودروهای فرسوده

hashemi

استاندار تهران با اشاره به تاثير ۲۰ درصدي خودروهاي عمومي فرسوده در آلودگي هواي تهران، گفت: بايد در خصوص اين خودروها حرکتي ضربتي انجام شود و از رده خارج شوند.به گزارش ايسنا، سيد حسين هاشمي در خصوص تشکيل کميته اضطرار آلودگي هواي تهران گفت: تشکيل جلسات اين کميته منوط به درخواست وزارت بهداشت است که امسال چنين درخواستي تا به حال دريافت نکرده‌ايم. (بیشتر…)